Strefa Naukowca

Strefa Naukowca

Jesteś pracownikiem naukowym UR lub naukowcem innej jednostki naukowej albo innowatorem i szukasz możliwości sprzedaży swoich usług lub prac B+R przedsiębiorcom. A może szukasz możliwości nawiązania współpracy z przedsiębiorstwami z twojej dziedziny. Dobrze trafiłeś!

Jako Spółka Celowa Uniwersytetu Rzeszowskiego jesteśmy po to aby ci pomóc i oferujemy:

USUGI BADAWCZE/LABORATORYJNE – oferujemy pośrednictwo w realizacji usług badawczych. Nie musisz zajmować się administracją i biurokracją. Dopełnimy wszystkie formalności za Ciebie. Przygotujemy umowy z przedsiębiorstwem oraz z Toba i wskazanym przez Ciebie personelem naukowych i personelem technicznym, rozliczymy transakcje, a środki wypracowane w ramach umowy trafią bezpośrednio na Twoje konto. Zyskasz nie tylko Ty ale i Uniwersytet Rzeszowski ponieważ zrealizowany kontrakt badawczy zostanie uwzględniony w ocenie parametrycznej UR.

KNOW-HOW – powiedz nam czym się zajmujesz i jakie prace badawcze możesz i chciałbyś realizować dla biznesu. Na podstawie tych informacji będziemy poszukiwać potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem Twoich usług lub zleceniem badań. Może to będzie początkiem długiej i korzystnej dla wszystkich stron współpracy z biznesem.

PATENTY – masz patent i chcesz go skomercjalizować. Jesteśmy po to aby ci pomóc. Skontaktuj się z nami, pomożemy ci ocenić Twoją technologię pod kątem biznesowym i przebrnąć przez wszystkie uwarunkowania administracyjne związane z komercjalizacją patentu.

SPINN-OFF – masz patent, know-how, technologię, usługę i chciałbyś wejść w świat biznesu budując własną firmę. Pomożemy ci zbudować model biznesowy, poszukać źródeł finansowania.